Lajmet Flash
  • z.Salihu: Me bisedime pafund nuk mund të mbahet peng i gjithë procesi i ngritjes së pushtetit në Komunën e Preshevës
  • Komuna e Bujanocit uron kryeministrin Rama për fitoren

LCWAIKIKI në Preshevë hap konkurs pune për 15 punëtor/e

LCWAIKIKI në Preshevë hap konkurs pune për 15 punëtor/e

Ka përfundur viti shkollor me grupet e gjuhës Angleze në menyrë festive (VIDEO)

Ka përfundur viti shkollor me grupet e gjuhës Angleze në menyrë festive

Kurti takon Kamberin, flasin për dialogun Kosovë-Serbi

Kurti takon Kamberin, flasin për dialogun Kosovë-Serbi

NP.Moravica pastron rrugën kryesore të qytetit të Preshevës (FOTO)

NP.Moravica pastron rrugën kryesore të qytetit të Preshevës

Këshilltari z.Veliu i pyet Shqiprim Arifin, Krenar Halimi dhe Altin Boriçin se cili e ka marrë dronin e komunës në shtëpi

Këshilltari z.Veliu i pyet Shqiprim Arifin, Krenar Halimi dhe Altin Boriçin se cili e ka marrë dronin e komunës në shtëpi

Lajmet e fundit