Lajmet Flash
  • Besëlidhja shqiptare i bën bashkë Kurtin, Shaip Kamberin dhe Zijadin Selën
  • PDSH shënon 29 vjetorin e referundimit në Kosovën Lindore me veteranët e arsimit dhe bashkë organizatorët e këtij refrendumi
  • Kompania ''Bici Commerce'' dhuron falas komunës së Bujanocit kamionin për mbledhjen e mbeturinave
  • 29-vjet nga Referendumi në Luginë, flet Muharrem Salihu nga Medvegja për pasivizimin e adresave të mbi 6 mijë shqiptarëve
  • Në Preshevë organizohet aktiviteti i dhurimit të gjakut për nder të ish kryeshefit të policisë, Avdi Bajrami

z.Sami Salihu publikisht refuzon ftesën e Shqiprim Arifit për koalicion

z.Sami Salihu publikisht refuzon ftesën e Shqiprim Arifit për koalicion

Shoqëria shqiptare dhe realiteti

Shoqëria shqiptare dhe realiteti

Deputeti z.Shaip Kamberi dhe kryetarja e PVD-së në Preshevë z. Ardita Sinani, në vizitë në KBI në Preshevë

Deputeti z.Shaip Kamberi dhe kryetarja e PVD-së në Preshevë z. Ardita Sinani, në vizitë në KBI në Preshevë

Dalin rezultatet në njësinë 16 në Caravajkë

Dalin rezultatet në njësinë 16 në Caravajkë

Në takim përurimi Kryetari i Këshillit Nacional shqiptar z. Ragmi Mustafa.

Në ambientet e Këshillit të Bashkësisë Islame sot ishte edhe kryetari i Këshillit Nacional Shqiptar të Luginës së Preshevës z. Ragmi Mustafa.

Lajmet e fundit