Lajmet Flash
  • ''Saba Bellça'' akuzon Shqiprim Arifin për diskriminim, korrupsion dhe shkelje të ligjit
  • z.Rexhep Hoti priti sot në takim Drejtorin e Rtv Aldi z.Isuf Memeti si dhe drejtuesin e Shoqatës “Vizioni për Zhvillim dhe Kooperim”, Shefki Jonuzi
  • Anulohet konkursi për media, Presheva e vetmja komunë që tri vite nuk shpallë konkurs për informim (DOKUMENT)
  • FLUIDI zgjedhet eksportuesi i vitit

PDSH: ''Marrëveshja si një manipulim e mjegullim i politikës shqiptare në Luginë''

PDSH: ''Marrëveshja si një manipulim e mjegullim i politikës shqiptare në Luginë''

NJOFTIM: Me rastin e shtatë (7) vjetorin e rrënimit të Lapidarit të dëshmorve të UÇPMB-së

NJOFTIM: Me rastin e shtatë (7) vjetorin e rrënimit të Lapidarit të dëshmorve të UÇPMB-së

Nagip Arifi demanton Ministrin Cakaj: ''PD ende nuk ka marrë qëndrim rreth daljes në zgjedhjet parlamentare në Serbi''

Nagip Arifi demanton Ministrin Cakaj: ''PD ende nuk ka marrë qëndrim rreth daljes në zgjedhjet parlamentare në Serbi''

Ekskluzive: Kjo është renditja e partive në listën “Alternativa Demokratike Shqiptare- Lugina e bashkuar”

Ekskluzive: Kjo është renditja e partive në listën “Alternativa Demokratike Shqiptare- Lugina e bashkuar”

“Lugina e Bashkuar”, shqiptarët e Preshevës firmosin marrëveshjen në Tiranë: Me një listë në zgjedhjet serbe

Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, priti në një takim, në Tiranë, përfaqësuesit politikë të Luginës së Preshevës.

Lajmet e fundit