Boateng në Premierligë, çmimi 50 milionë euro

Sipas "The Sun", Boateng kërkohet nga Manchester United dhe Manchester City.

Jerome Boateng do ta vazhdojë karrierën në Premierligë.

Mbrojtësi ka disa oferta.

Sipas “The Sun”, Boateng kërkohet nga Manchester United dhe Manchester City.

Bayerni e vlerëson mbrojtësin me 50 milionë euro.

Për të mund të jenë të interesuara edhe Barcelona dhe Real Madrid.