Liga e Evropës, ja të gjitha ndeshjet që zhvillohet sonte

Liga e Evropës, ja të gjitha ndeshjet që zhvillohet sonte

Liga e Evropës sot nis fazën e nokautit të raundit të 32 më të mirave, me disa ndeshje mjaft interesante.

Nga ora 18:55, luhet takimi mes Club Brugge dhe Mancheszer United, derisa Inter përballët me ekipin bullgar, Ludogorets.

Ndërkohë, Arsenal udhëton te Olumpiakos kurse Roma pret Gent nga ora 21:00.

Më poshtë 16 çiftet që takohen sot.