Adrola Dushi thekson linjat dhe këmbët joshëse

Adrola Dushi thekson linjat dhe këmbët joshëse

Adrola Dushi shpesh herë është definuar si femra më e bukur shqiptare.

Ish-Miss njihet për bukurinë e saj natyrale, thjeshtësinë dhe figurën e saj pozitive.

Edhe në imazhet që ajo sjell për adhuruesit e saj në Instagram, kujdeset që të vërë në pah pikat e saj të forta.

Adrola në fotografin që hodhi së fundi tregoj linjat e saj joshëse dhe këmbët seksi, derisa po shijonte një ditë të bukur me diell pranë plazhit.

Ndryshe, Adrola aktualisht është beqare dhe ka një djalë me emrin, Troi.