Xhaka e Ajeti këndojnë në tren për Krishtlindje

Skuadra zvicerane, Basel ua ka uruar Krishtlindjen tifozëve të vet, përmes një video të postuar në faqen zyrtare...

Stafi dhe lojtarët shfaqen duke kënduar në tren një këngë krishtlindjesh, nën atmosferën e festave.

Ne video shfaqen edhe Taulant Xhaka e Albian Ajeti duke kënduar, madje mesfushori i Kombëtares filmohet edhe duke e fërshëllyer melodinë e këngës në fillim të videos.