Jennifer Lopez nuk njeh moshë: I çmend të gjithë me trupin e saj bombastik

Jennifer Lopez nuk njeh moshë: I çmend të gjithë me trupin e saj bombastik

Këngëtarja vitet për të cilën nuk kanë aspak rëndësi, Jennifer Lopez, e ka çmendur publikun me paraqitjen e saj.

Këtë vit ajo mbushi plot 50 vjet, por trupi i saj dita ditës po rinohet.

E veshur e gjitha në të kuqe dhe veshje sportive tregoi më mirë se kur format e saja dhe të pasmet bombastike. Jlo u pa  e shoqëruar me të fejuarin e saj i cili e përkrahë atë në çdo hap.