Dafina Zeqiri jep sinjal për albumin

Dafina Zeqiri jep sinjal për albumin

Këngëtarja ka paralajmëruar albumin e saj “Dafinë moj” vitin e kaluar.

Megjithatë, si pasojë e pandemisë ajo nuk ka pasur mundësi ta hedh në treg.

Dhe, së fundmi Dafina Zeqiri përmes një storie të publikuar në profilin e saj zyrtar në Instagram ka ngacmuar fansat e saj duke iu dhënë një sinjal për albumin.

“A duhet ta publikojë albumin pas verës”?, iu ka parashtruar pyetjen fansave e cila sigurisht se ka marrë shumë përgjigje pozitive.