Në një pozë tërheqëse, Argjentina Ramosaj vë në pah linjat trupore

Në një pozë tërheqëse, Argjentina Ramosaj vë në pah linjat trupore

Këngëtarja e njohur shqiptare, Argjentina Ramosaj, ditë më parë ka shijuar disa ditë të mira pushimi bashkë me familjen.

Me bashkëshortin, djalin dhe nënën e saj, Argjentina ka kaluar disa ditë të mira në Dhërmi të Shqipërisë.

Teksa ka publikuar për fansat disa fotografi mjaft atraktive nga bregdeti – një të tillë, Ramosaj e publikoi edhe së fundmi për ndjekësit e saj.

Në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, këngëtarja ndau me ndjekësit një pozë në bikini të realizuar në plazh, ndërsa tregonte linjat e saj atraktive trupore.

Ajo duket në formë të mirë, ndërsa vë në dukje fizikun e saj vital.

Argjentina përndryshe është duke punuar në një projekt të ri muzikor me një emër nga Shqipëria dhe pritet ta sjellëse shpejti këngën e re për fansat e saj.