Drake tregon se përse vendosi të publikojë fotografinë e djalit të tij

Drake tregon se përse vendosi të publikojë fotografinë e djalit të tij

Drake është bërë baba i një djali në tetor të vitit 2017, por për herë të parë ai ja prezantoi botës djalin e tij vetëm një muaj më parë.

Ylli kanadez postoi disa fotografi në llogarinë e tij zyrtare në Instagram të djalit dyvjeçar, Adonis.

Përkrah imazheve të të birit, mamasë së tij dhe familarëve të tjerë ai shkruajti: “I dua shumë dhe më mungon familja ime e bukur dhe miqtë e mi, mezi pres ditën që do të mund të ribashkohemi”.

Ndërkaq, reperi tani ka treguar se përse vendosi që të ndante fotot e të birit me publikun dhe fansat e shumtë që numëron në rrjetet sociale.

Gjatë një interviste të realizuar me Lil Wayne ai tha: ”I postova ato fotografi dhe u ndjeva mirë. U ndjeva mirë që mund t’i ndaja ato me të gjithë. Nuk ishte diçka e planifikuar, nuk fola me askënd për këtë. Thjesht u zgjova një mëngjes dhe thashë, e di çfarë? Kjo është diçka që dua ta bëj. Dua të shkoj në vend të ndryshme me djalin tim, të shpenzoj kohë me të. Nuk doja që të ndjeja se zgjedhjet që kam bërë në jetë dhe fakti që jam i famshëm, të bënin që ai dhe familja ime të qëndronin gjithmonë të fshehur. Doja ta liroja veten nga kjo përgjegjësi”.

Krijuesi i hitit “In my feelings” ndër tjerash zbuloi se djali tij kishte lindur pas lansimit të albumit “Scorpion”.