• E mërkurë / Jun-03 14:26
  • Kontakt

Kim Kardashian shfaqet provokuese teksa promovon linjën e saj të re të bikineve

Kim Kardashian shfaqet provokuese teksa promovon linjën e saj të re të bikineve

Ylli me famë botërore, Kim Kardashian, është një prej personazheve më të ndjekura në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria, teksa nuk mungojnë edhe imazhet provokuese.

Ylli i ‘Keeping up with Kardashians’ po vazhdon të jetë e angazhuar edhe me kompaninë e saj të brendshmeve ‘Skims’ për çfarë është duke punuar nga shtëpia.

Kim së fundmi ka lansuar koleksionin e ri të ‘Skims’ ku ka mahnitur me format trupore.