• E mërkurë / Jun-03 14:30
  • Kontakt

Enca mendon se burri që e merr atë është shumë me fat

Enca mendon se burri që e merr atë është shumë me fat

Enca Haxhia në media të paktën është deklaruar beqare.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, po e kalon kohën në shtëpi, shkruan lajmi.net.

Përveç gjërave të tjera, ajo po merret edhe me rrjete sociale aty ku po u qëndron sa më pranë fansave të shumtë.

Mëngjesin e sotëm e ka treguar kafen që e ka përgatitur dhe pranë postimit është shprehur se është me fat burri qe do ta marrë

“Lum ai burrë o Zot”, ka shkruar këngëarja pranë postimit.

Kujtojmë se Enca është deklaruar në media se është beqare dhe nuk dihet nëse ka diçka të re në atë drejtim.