• E mërkurë / Jun-03 15:41
  • Kontakt

Arbenita me kostum të hapur

Arbenita me kostum të hapur

Arbenita Ismajli ka ndjekur trendin e yjeve që shpërndajnë imazhe të ndryshme në profilet e tyre në rrjetet sociale.

Modelja që ndërton famë ndërkombëtare ka sjellë disa fotografi që janë pjesë e punës së saj.

Ajo shfaqet e veshur me kostum, ndërsa pjesën e gjoksit e ka të hapur dhe duket sikur nuk ka jelekë.

Përmes postimeve në InstaStoty, bukuroshja ka treguar se e ka përdorur metodën e Kim Kardashian të shfrytëzimit të shiritave në vend të sutieneve.

Vetëm disa orë pas publikimit, fotografitë kanë marrë dhjetëra mijëra pëlqime dhe komente të shumta në Instagram.