Endrit Thaçi publikon fotografi ku babai i tij “krasitë” Albin Kurtin

Endrit Thaçi publikon fotografi ku babai i tij “krasitë” Albin Kurtin

Kuvendin e Kosovës është votuar mocioni i mosbesimit, me 82 vota për, 32 kundër dhe 1 abstenim, duke shkarkuar qeverinë “Kurti”.

Pas kësaj ka reaguar menjëher djali i presidentit të Kosovës, Endri Thaçi.

Në llogarinë e tij në Instagram ai ka publikuar një fotografi të ditëve më parë ku Thaçi shfaqet duke krasuar pemët.

këtë fotografi të montuar ai ka vendosur fytyrën e Albin Kurtit.