Nuk përmbahet sportistja super HOT, tregon se si i dashuri i publikoi foto intime të saj

Nuk përmbahet sportistja super HOT, tregon se si i dashuri i publikoi foto intime të saj

Pegi Spiranak ose ndryshe e njohur si Kurnikova e golfit (ishte e ftuar në “Dubai Desert Classic”), konsiderohet si lojtarja më seksi në historinë e këtij sporti.

Bukuroshja amerikane ka rrëfyer se ish-i dashuri i saj i ka vjedhur disa foto intime, të cilat i ka ndarë me miqtë e tij.

“Njerëzit gjithmonë ju paralajmërojnë që të mos bëni foto të tilla.Kjo tingëllon si një ide argëtuese dhe seksi, por a ia vlen të rrezikoni? Shumë prej nesh e kanë bërë atë”, tha Pegi Spiranak.

Golfistja e njohur e tregoi incidentin të saj në “podcast”-in e saj “Playing A Round With Paige Renee”.