“Feel Me” titullohet kënga e shumëpritur nga Selena Gomez

“Feel Me” titullohet kënga e shumëpritur nga Selena Gomez

Këngëtarja me famë botërore Selena Gomez ka publikuar këngën e saj më të re.

“Feel Me” titullohet kënga, dhe është e publikuar vetëm në versionin audio

27-vjeçarja e përformoi këngën drejtpërdrejt në Revival Tour, por ajo nuk e përfshiu në albumin e saj të ri “Rare”.

Lajmin për këngën e bëri të ditur përmes një postimi në Instagram, ku tha se kënga për të cilën nuk ndaluat së foluri, është publikuar tani.