• E mërkurë / Apr-08 01:24
  • Kontakt

Arta Nitaj nuk i ndal pozat provokuese nga Dubai, kësaj here shfaqet tërheqëse në taka të larta pranë veturës “Bugatti”

Arta Nitaj nuk i ndal pozat provokuese nga Dubai, kësaj here shfaqet tërheqëse në taka të larta pranë veturës “Bugatti”

Bukuroshja e njohur, Arta Nitaj, po e shijon në maksimum qëndrimin e saj në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Ajo ka publikuar vazhdimisht fotografi në rrjetet sociale, ku shihet duke kaluar kohë jo-produktive në Dubai.

Në fotografinë e fundit që ka publikuar në rrjetin social Instagram, Arta shfaqet duke pozuar pranë një veture luksoze të tipit “Bugatti”.

Ajo duket mjaft atraktive e veshur me minifund, teksa vë në pah të pasmet dhe linjat atraktive.

“Bugatti në shtiklla”, ka shkruar Nitaj në mbishkrimin e kësaj fotografie, referuar faktit që mbante take të larta në këtë fotografi.

Arta përndryshe shquhet si një prej modeleve shqiptare më me ndikim në rrjetet sociale, e cila është shumë e përfolur edhe në aspektin medial