E dashura e Ronaldos, ‘ngrit’ temperaturat nga Milano

E dashura e Ronaldos, ‘ngrit’ temperaturat nga Milano

Modelja e njohur me fame botërore, Georgina Rodriguez, njihet edhe si e dashura e një prej futbollistëve më të mire në botë, Cristiano Ronaldo.

Ajo gëzon një vëmendje të madhe mediatike dhe të publikut, sidomos pas lidhjes së saj me Ronaldon.

Tashmë çifti po jetojnë në Itali, vend ku luan aktualisht Ronaldo, në klubin torinez Juventus.

Nga Italia, modelja seksi shpeshhherë paraqitet e ‘nxehtë’ përmes fotografive nëpër rrjetet sociale.

Njejtë ka bërë edhe së fundmi, ku është paraqitur nga Milano, duke vënë në pah linjat e saj trupore dhe bukurinë që e karakterizon