Femra më e bukur në botë, sjell fotosesion “bombë”

Femra më e bukur në botë, sjell fotosesion “bombë”

Bella Hadid mban epitetin e një prej femrave më seksi në botë.

Modelja 23 vjeçare bukurinë e saj mahnitës dhe linjat seksi i tregoj edhe në një fotosesion që ka realizuar së fundi.

Bella erdhi në disa dukej të ndryshme, por në secilën më joshëse se në tjetrë, ajo u kujdes që t’i tregonte pikat e saj të forta gjysmë e zhveshur.

Kujtojmë që në vitin 2019, shkencëtarët përzgjodhën Bella Hadid si femra më e bukur në botë, bazuar në vijat e fytyrës.