Georgina feston ditëlindjen, kjo është surpriza e Ronaldos

Georgina feston ditëlindjen, kjo është surpriza e Ronaldos

Bashkëshortja e Ronaldos sot feston ditëlindjen.

Gerorgina Rodriguez sot feston ditëlindjen dhe ka mbushur 27 vite jetë, dhe këtë ditë ia zbukuroi edhe më shumë Ronaldo me urimin e tij, shkruan lajmi.net.

Futbollisti i Juventusit ka publikuar një fotografi në Instagram ku shihet se si dhuratë të parë ia ka blerë modeles disa buqeta me lule.

““Urime dashuria ime! Ju uroj një ditë shumë të bukur! Ju jeni një grua e shkëlqyer dhe një nënë e shkëlqyer për fëmijët tanë. Të dua shumë mjaltë”, kishte shkruar CR7.