• E mërkurë / Sep-23 20:01
  • Kontakt

Arbenita injoron videon, tani përkrah Feron duke ia publikuar këngën

Arbenita injoron videon, tani përkrah Feron duke ia publikuar këngën

Arbenita Ismajli si duket nuk e ka parë ende videon që është duke qarkulluar.

Në mediat rozë është duke bërë bujë videoja  ku Arbenita shihet duke u puthur me një mashkull, dhe si duket ajo ende  nuk është në dijeni për këtë, shkruan lajmi.net.

Vetëm minuta më parë është shpërndarë videoja e saj në momente intime me një mashkull, por ajo vazhdon të ‘përkrahë’ Feron.

Modelja e cila është duke zhvilluar karrierën në arenën ndërkombëtare  para pak çastesh në profilin e saj në Instagram ndau këngën e fundit të  Feros ‘Marijuana’.