• E mërkurë / Sep-23 21:13
  • Kontakt

Oriola rikthehet për të mahnitur me setin e ri fotografik

Oriola rikthehet për të mahnitur me setin e ri fotografik

Oriola Marashi është e njohur për figurën mahnitëse  trupore, të cilën nuk heziton ta vë në plan të parë gjatë fotosesioneve  të ndryshme. 

Modelja, e cila po ndërton edhe karrierë ndërkombëtare, josh me imazhet e saja sa herë që i poston në rrjetet sociale. 

Kësaj radhe, ajo ka ardhur me një set të ri fotografik, në të cilin ka pozuar me fustan të shkurtër dhe duket e mrekullueshme.

“Terminator” është përshkrimi që ka zgjedhur bukuroshja për fotografitë e publikuara që kanë marrë dhjetëra mijëra pëlqime. 

Njëherësh ajo ka marrë komplimente të shumta nga fansat, por  edhe nga bukuroshet e njohura, si Kejvina Kthella, Albana Osmani, Alesia  Noka e Alba Vejseli.