• E mërkurë / Sep-23 21:05
  • Kontakt

Anxhelina tregon fundshpinën me një paraqitje tejet HOT

Anxhelina tregon fundshpinën me një paraqitje tejet HOT

Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj nuk po i ndalon pozat seksi.

Në postimin e fundit ajo shfaqet e veshur me një fustan të bardhë i cili i zbulon fundshpinën dhe duhet theksuar se vithet i duken tejet bombastike.

Kohët e fundit në profilin e Anxhelinës në Instagram kemi parë veëm poza të tilla, madje para pak ditësh ka pozuar e zhveshur në pjesën e sipërme.