• E mërkurë / Apr-01 13:36
  • Kontakt

Supermodelja Megan Fox, nën shoqërinë e fëmijëve dhe bashkëshortit të saj

Supermodelja Megan Fox, nën shoqërinë e fëmijëve dhe bashkëshortit të saj

Vitet e fundit, aktorja Megan Fox është tërhequr nga ekrani i vogël dhe i ka kushtuar gjithë vëmendjen fëmijëve të saj të lindur nga martesa me Brian Austin Green.

Aktorja rrallë herë ndan intimitetin e saj dhe gjërat private përmes rrjeteve sociale dhe nuk shfaqet shpesh në publik.

Së bashku me aktore, e cila u martua para nëntë vjetësh, ishin djemtë e saj Noah, Bodhi dhe Journey.

Vogëlushët e lezetshëm kaluan një ditë të këndshme me prindërit e tyre në qendër të qytetit të Los Anxhelosit, ku vizituan disa dyqane dhe një furrë të preferuar.

Aktorja e famshme amerikane, e cila dikur kishte joshur të gjithë me veshje seksipile, sot kultivon një stil të prirë të modës.