Demi Rose kështu nuk e keni parë, me format e trupit lë pa fjalë!

Demi Rose kështu nuk e keni parë, me format e trupit lë pa fjalë!

Kur bëhet fjalë për femrat ma seksi në botë, atëherë është e pamundur të mos rendite më këtë listë edhe modelja, Demi Rose.

Ajo ka arritur që falë linjave të saj perfekte të jetë një prej personave më të njohur dhe më të komentuar në planet.

24 vjeçarja numron mbi 9 milionë ndjekës në ‘Instagram’ ku sjell imazhe që nuk kalojnë pa bërë zhurmë. Edhe në një fotografi të hedhur së fundi, ajo theksoj linjat impresive në bikini, për të dëshmuar kështu epitetin e një femre seksi, joshëse dhe të kompletuar.

Për tu bindur mjafton ta vizitoni llogarinë e saj personale në ‘Instagram’. Ajo thjeshtë është e mahnitshme.