Gruaja e Ronaldos nuk njeh limite, ekspozon të pasmet para miliona fansave (FOTO)

Gruaja e Ronaldos nuk njeh limite, ekspozon të pasmet para miliona fansave

Gerorgina Rodriguez është modelja 25 vjeçare spanjolle e cila i ka rrëmbyer zemrën futbollistit Cristiano Ronaldo.

Tanimë ata duken mjaft të lumtur pranë njëri tjetrit dhe familjes që kanë krijuar dhe të dy punojnë fort në profesionet e tyre dhe jo vetëm.

Ronaldo është i angazhuar edhe me biznese të tjera njësoj sikur edhe gruaja e tij Georgina, si psh me hotelieri apo brende të ndryshme të të brendshmeve, rrobave e të tjera. 

Georgina ndiqet nga miliona fansa në llogarinë e saj në Instagram, dhe ajo nuk ka nguruar që së fundmi të publikoj një foto mjaft provokuese, ku shihet duke ekspozuar të pasmet. 

Kujtojmë që kjo nuk është hera e parë që ajo del hapur duke ekspozuar format e saj trupore.