Kylie Jenner nuk ndalet, e nxehtë me pozat nga plazhi

Kylie Jenner nuk ndalet, e nxehtë me pozat nga plazhi

Modelja dhe sipërmarrësja nga SHBA, Kylie Jenner është një nga personazhet më të përfolura të shtypit rozë në gjithë botën.

Ajo njihet për format e saj trupore që nuk heziton ti ekspozoj në asnjë rast.

E janë pikërisht format e saj të mahnitshme që kanë bërë që ajo të ndiqet nga më shumë se 140 milion ndjekës në llogarinë e saj në Instagram.

Së fundmi ajo ka publikuar disa fotografi mjaft ‘joshëse’ nga plazhi duke bërë punën që ajo di më së miri, atë të modeles.