Afron Dika ka publikuar fotografi nga festa e beqarisë

Afrona Dika po shijon ditët e saj të fundit si beqare.

Afron Dika ka sjellur një seri fotografish ku shihet së bashku me shoqet e saj duke u kënaqur në festën e beqarisë, shkruan lajmi.net.

Ajo së bashku me mikeshat e saj ka organizuar një festë beqarie në ishujt Mykonos të Greqisë, ku në bazë të fotografive të publikuara vërehet se po kalojnë kohë të këndshme së bashku.

Nëse gjdo shkon ashtu siç është planifikuar atëherë Afrona Dika dhe Blero do të martohen në shtatorin e këtij viti.