Ibrahim Tatlises bëhet i gjallë pas shumë kohëve: Poston fotografi që askush nuk e ka pritur

Ibrahim Tatlises bëhet i gjallë pas shumë kohëve: Poston fotografi që askush nuk e ka pritur

Ibrahim Tatlises këngëtari i shumë dashur i të gjithëve  cili edhe pse ka kohë që është ndarë nga skena por prapë është ndër më të preferuarit.

Së fundmi ai ka postuar një fotografi që jithë kanë qenë një befasi.

Ky i fundit u bë i gjallë pas shume vitesh në orët e vona dhe bisedoi për ca minuta me Tatlisesin, të cilin nuk e kishte takuar rreth 40 vjet.

“Nëse ju kujtohet, unë e ndava këtë foto ditë më parë teksa kërkoja ta takoja mikun tim të vjetër. Por, pasi lamë takimin, mora lajmin se Nesih Karatas ka ndërruar jetë. Shpresoj se varri tij të bëhet xhenet dhe u uroj shëndet miqve të tjerë”, ka shkruar në Instagram, Tatlises.

Familjarë e kanë vërtetuar se Karatasin ka pësuar një sulm në zemër teksa mezi priste të takohej me 65-vjeçarin.