Elita Ziberi: Jam rritur me muzikën e Unikkatilit, ia di çdo tekst pa gabime

Elita Ziberi: Jam rritur me muzikën e Unikkatilit, ia di çdo tekst pa gabime

Këngëtarja shqiptare kishte disa fjalë të mëdha për Unikkatilin.

Elita Ziberi ishte e ftuar së fundi në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kishte për detyrë të zgjedhte mes emrave të njohur të estradës, shumë prej tyre miq të mirë të Elitës.

Ajo para saj pati edhe Getoar Selimin dhe Unikkatilin, meqë rast kishte disa fjalë për këtë të fundit.

Në linkun e mëposhtëm nga minuta 2:10 mund të mësoni përgjigjen e Elita Ziberit.