Genc Prelvukaj flet për raportet që ka me reperët tjerë, ia mbyllë gojën ndjekësit (Foto)

Genc Prelvukaj i takon gjeneratës më të vjetër të reperëve shqiptarë.

Reperi i njohur, Genc Prelvukaj i takon gjeneratës së vjetër dhe nuk ka dyshim se është mjaft i pëlqyer nga publiku, shkruan lajmi.net.

Në pyetjen e ndjekësit se si ka raportet me reperët e tjerë të gjeneratës apo edhe me bashkëpuntorët e tij, Genci ia mbyllë gojën me një përgjigje të shkurtër.

“Shumë mirë”, shprehet ai.

Prelvukaj deri më tani ka sjell një sërë projektesh dhe bashkëpunimesh që u mirëpritën nga publiku