Këto janë 25 golat e Messit në ‘El Clasico’ (VIDEO)

Lionel Messi dhuroi edhe një herë tjetër spektakël në ‘Santiago Bernabeu’.

Ylli argjentinas realizoi një gol dhe një asistim në fitoren 0-3 të Barcelonës ndaj Real Madridit.

Ky ishte goli i 25-të i Messit në përballjet ‘El Clasico’ ndaj ‘Los Blancos’.

Këto 25 gola mund t’i shikoni në videon e mëposhtme.